Vítáme Vás v alpském apartmánu v Enzingerboden


Apartmán se nachází v osadě Enzingerboden v nadmořské výšce 1483 m, v krásné lokalitě v těsné blízkosti lyžařského a turistického areálu Uttendorf Weißsee v národním parku Hohe Tauern, na konci panoramatické cesty, která vede malebným údolím Stubach.

Vkusně zařízený apartmán, ve kterém se může pohodlně ubytovat až osm hostů, nabízí krásný výhled na alpskou scenérii a tyrkysově modré jezero. Přijeďte a vychutnejte si klid a nádheru Alp v osadě Enzingerboden.

Enzingerboden je ideální místo pro odpočinkovou dovolenou, protože se nachází stranou od velkých rušných středisek a naopak v těsné blízkosti vysokohorského ledovcového světa. V létě je obklopen bujnou a působivou krásou. Možností je mnoho. Pěší turistika, jízda na horském kole, plavání, lezení, rybaření a mnoho dalšího. V zimním období se tato oblast promění v ráj zimních sportů. Lanovkou se dostanete až do nadmořské výšky 2600 m a pak už si můžete užívat přírodního bílého sněhu v celé oblasti ledovce Weißsee. Navíc je tato oblast také vyhlášeným místem pro skialpinistiké túry. Časopis "NEWS" dokonce prohlásil, že pro skialpinismus je tato oblast nejlepší v Rakousku!

Badezimmer Schlafzimmer C Vorraum


Obývací pokoj
Kuchyně
Pokoj A Pokoj B Pokoj C


V apartmánu se nachází obývací pokoj, kuchyň a tři ložnice (1x4 postele, 2x2 postele). V největší ložnici je i dětská postýlka (matrace 140 * 70). Prostorná kuchyň je vybavena všemi moderními spotřebiči. Koupelna nabízí sprchový kout, umyvadlo, pračku a samostatné WC. Obývací pokoj je vybaven velkým stolem, sedací soupravou (možno vytvořit další 2 lůžka) s televizí a satelitním přijímačem, DVD přehrávačem, včetně systému digital surround. Všechny pokoje jsou vytápěny ústředním topením, v obývacím pokoji je navíc možné topit v kamnech.

Budova stojí na velkém soukromém pozemku. Našim hostům je k dispozici prostorná zahrada, a tak si mohou užívat slunce, grilování nebo jiné zahradní zábavy. Celá budova zahrnuje 8 apartmánů a řadu společných prostor. Mezi nimi je i prostorná lyžárna s vyhřívanými sušáky na boty. Před budovou je dostatek parkovacích míst.

Dolní stanice lanové dráhy Weißsee Glacier se nachází asi tři sta metrů od apartmánu.

Z ložnic apartmánu je výhled na nádhernou horskou přírodní nádrž (Enzingerboden Stausee), která se nachází jen pár desítek metrů od jeho vstupních dveří. Rybáři toto tyrkysově modré jezero jistě využijí k rybolovu, ale neméně zajímavý může být například piknik na jeho břehu s výhledem na impozantní hory, které jezero obklopují.
Trávit dovolenou uprostřed krásné přírody na okraji národního parku Hohe Tauern je prostě v každém případě krásný zážitek!